Teeme Strava abil miljon autovaba kilomeetrit – 1000000.ee

[vc_row row_type=”row” text_align=”left”][vc_column][vc_column_text]

Tuttava üleskutse osaleda Eesti Päevalehe arvamuskonkursil, tuletas meelde keskkonnaaktivistide maailma suurima GPS jalgratta ideed, mille edasiarendusena tekkis mõte miljonist autovabast kilomeetrist.

Mõttele pakkus teine tuttav välja lihtsa tehnilise lahenduse luues selleks Strava “miljoniklubi”, milles kõik osavõtjad saaksid oma telefonide ja muude vidinatega läbitud kilomeetreid lihtsalt kirja panna. Täiendasin mõtet 10 eurot maksnud www.1000000.ee domeeni võtmisega, mis suunab otse klubiga liitumisele lehele.

Lühidalt:

  • Klubiga liitumiseks on vajalik Strava.com konto.
  • Oma kilomeetrite lisamiseks on vajalik liituda klubi sündmustega, mida hetkel on kaks – 2020. aasta lõpp jala või rattaga. Ühineda võib mõlemaga.
  • Oma jalutuskäigu või rattasõidu alguses tuleks Strava äpp käima panna ning sihtkohta jõudes teekond lõpetada. Kilomeetrid lisanduvad automaagiliselt.

“Miljoniklubi” eesmärk ei ole sport ehk distantside võimalikult kiire läbimine või trenni mõttes tehtud pikkade ratta- või jooksudistantside lisamine. Klubi liikmeid kutsutakse üles laadima peamiselt vaid neid teekondi, mida muidu oli plaanis autoga läbida. Sedasi liigume ise tervislikult ning aitame kaasa ka keskkonnale.

Klubi esimene eesmärk on võimalikult palju liikmeid koguda, sest mida rohkem liikmeid, seda lihtsamalt ja kiiremini saab eesmärk täidetud. Aita kaasa – liitu 1000000.ee Strava klubiga! 

Vaata ka: Kes tahab saada miljonäriks?, Miljon, see on tehtud!, Miinusmiljon, Milion Alix Roz jne[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”8729″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://www.strava.com/clubs/789650″][/vc_column][/vc_row]