Tegin väikse jooksu. Siis mõtlesin, et jooksen veidi veel. Siis tuli idee, et kui jookseks ümber järve, sest meenus, et Ülemiste järve tagune mets on päris põnev. Läbisin seda viimati kolm aastat tagasi, kui sõitsin rattaga läbi Tallinna kesklinna piiri. GPSi järgi tuli siis elevant. Raja põnevaim osa on Ülemiste järve suunduv Kurna oja, mida kuiva jalaga saab ületada alles Uuesalu kandis. Siiski on ka Google kaardilt näha koht, kus oja saab ületada mööda toru, mis hetkel asub vee all.

Edasine teekond jätkus mööda Tallinna kesklinna piiri. Vaata allolevaid pilte ja proovi pakkuda, kummal pool asub Tallinna kesklinn? Teisel pool on Rae vald. Õige vastus – kesklinn on piltide vasakul pool.

Ma arvan, et tegemist on kohaga, mida Tallinna linn peaks korda tegema. Siia kindlasti ei saa ega tohi mingit arendust ehitada, kuid unikaalseks terviserajaks on see ideaalne. Kogu projektile võiks isegi huumoriga läheneda, kus tee ääres oleks ka sildid Tallinna kesklinn – Rae vald.

Postituse pealkiri on aga ühest Endomondo challengest, kus ma enne 40 aasta juubelit sooviks veel mõne asja ära teha. Lõin selleks ühe väljakutse, millest võivad kõik osa võtta. Eesmärk on enne 28. maid kulutada ära võimalikult palju kaloreid. Väljakutse on lõbusas võtmes ehk peale kalorite kulutamist on kõigil lubatud need endale määratud preemia abil tagasi teenida. Hetkel olen kalorite kulutamise tabelis esikohal, sest tänagi sai lisatud 2,5 tunnine poolmaraton.

Võtke osa, sest kui mul mõni raamat peaks juubelist alles jääma, siis võimaluse korral annan ka enda poolt lisaauhinna.