Euroopa spordipealinn 2022

[vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]

Soovin, et Tallinnast saaks 2022. aasta Euroopa spordipealinn, kus kõigil on hea ja turvaline elada ja liigelda ka jala ning rattaga.

Kergliikusteed peaksid kesklinnast algama ja siin kokku saama. Need peaksid võimaldama liigelda nii igapäevaselt kui ka suurtel rahvaspordiüritustel. Mereäärne promenaad Haaberstist Piritale.

Pärnu maantee viadukti alla tuleb teha tänavakorvpalli ja vabaajaspordi areen. See on üks väheseid kohti, kus ka 2. kategooria tormi ajal saab õues sporti teha.

Lisaks igapäevaste võimaluste loomisele tuleb aidata kaasa ka suurte rahvaspordiürituste Tallinna toomisele ja hoidmisele. Ka spordituristid elavdavad Tallinna majanduskeskkonda ning toovad tähelepanu ja rahvusvahelist tuntust.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=9XNOpHHP4qc” align=”center”][/vc_column][/vc_row]