Jooksin Google kaardi tänavavaatesse

Google Street View Orissaare 2021

2021. aastal sai ilmselt seoses koroonaga küllaltki palju joostud. Kui täpne olla, siis 2021. kilomeetrit ja lõpuks veel 210 meetrit. Täpsemalt üks maraton ehk ca 42km nädalas. Lõpuks leppisime Jukka Toijalaga 21.12.2021 toimunud viimasel 210 meetri jooksul sõbralikult viiki ja ka selles, et “Will not run a single meter more this year!“.

Täna oli sellest flashback, sest sain teada, et Google Street View Orissaare kaart on saanud uuenduse, kus uued pildiandmed on 2021. aasta augustist ja 2022. aasta novembrist (varasem Street View Orissaarest oli aastast 2011). Mäletan, et mingi veider masin sõitis toona mööda ja arvasin, et äkki Street View, kuid vist isegi aasta hiljem kontrollides ei olnud pilt muutunud.

Kõige veidram osa avastusest oli see, et otsustasin üle mõne aja taas end liigutama hakata ja tegin täna Orissaares ühe jooksutiiru. Teel peatus üks auto peatus ja tuttav näitas telefonist pilti. Olin sellel samade pükste ja nokatsiga nagu tänasel tiirul

Võtsin Strava.com lahti ja kontrollisin üle. Allolev pilt ehk Google kaardi tänavavaade on tehtud 23. augustil 2021. Orissaares.