Mis teed, rahvuskonservatiiv?

Reaalselt, mida täna teed? Toetad erakonda, kelle veebilehel pole peale 25. veebruari tõrvikurongkäigu ehk pea kuu aega mitte ühtegi uudist Ukrainas toimuva sõja kohta? Kus sõnavõttudes arvati, et Eesti peab esialgu ise hakkama saama. Kas mõni EKRE liige siiani arvab, et Eesti rünnaku puhul ei vaja me kohest abi? Kas Ämarist stardivad rünnaku puhul Eesti õhujõud?

Toetad erakonda, kelle 22+ tuhande liikmelises fännklubis pole siiani keegi siiani avastanud, et oma FB lehel on avalikult siiani kirjas “meie väärama“? 

rahvuskonservatiiv

Hea EKRE toetaja. Minu tutvusringkonnas on Teid mõned. Sarnaselt venelastega, ma olen Teie poolt. Täna peaks olema ideaalne aeg, et Eesti Rahvuskonservatiivset Erakond kasvataks oluliselt populaarsust, aga Te seda mingil põhjusel ei tee. Mis on valesti: 

  • Olete olnud immigratsiooni vastu, see on olnud Teie teema. Aga täna ei oska Te võtta vastu seisukohta, et mida teha nende naiste ja lastega, keda on Eestisse tänaseks tulnud rohkem kui me kõik oleks arvata osanud. 
  • Olete olnud Euroopa Liidu vastu. Euroopa Liit on tänu Ukraina sõjale ühtsem kui kunagi varem. Minu isiklikul hinnangul valitseb dollari järel maailma kas jüään või euro. Kumba Te sooviksite? 
  • Ajate Eesti kaitsevõimekuse kohta mingit reaalset jama, mida isegi Kaitseväe juhataja peab hakkama ümber lükkama. Kas Teie erakonnas on tõesti paremad eksperdid kui Eesti kaitseväes? 

Head EKRE toetajad, mina olen Teiega, juhul kui Te olete minuga. Selleks peate täna kõigepealt toetama Eesti Kaitseväge ja selle juhtkonda. Kui Te arvate, et olete suuremad eksperdid, kui need, kellel on selles valdkonnas oluliselt pikem kogemus ja tarkus, siis ärge palun lehvitage enam Eesti lipuga. 

Kas EKRE on Helme? 

Hea ERKE toetaja. Kas Eesti Konservatiivne Rahvaerakond on ka EKRE kui seda ei juhi Mart või Martin? Mina loodan, et on. Meie naabruses on üks “ühte erakond”, kus juhist sõltub kõik. Kas soovite sama ka Eestis? 

20% Eestist!

EKRE toetajaid on täna umbes 20% Eesti elanikkonnast. Olen aru saanud, et kõige viimane inimene, kellega ma vaielda viitsin, on EKRE toetaja. Siiski proovin, kuid mitte vaielda, vaid hoopis toetada. 

Head rahvuskonservatiivid. Teil on suur tulevik, kui te suudate aru saada, et erakond ei peaks olema vaid ühe-kahe mehe erakond. Siis kui Te täna tegelikult saate aru, et tänasest olukorrast on rahvuskonservatiividel ainult võita. Selleks tuleb küll mõned vanad uskumused unustada, kuid teistsuguste sõnumitega peale lennata. Teie juhid ajavad paraku oma raadiosaadetes täielikku jama suust välja, sest kui Teie Eesti Kaitseväge ei usu, siis mida Te üldse usute? 

Eesti vajab täna rahvuskonservatiive, keskerakondlasi ja teisi, kes suudaksid väga adekvaatselt selgitata, mis olukord on, Täiesti ok on olla mõnel juhul eriarvamusel, aga kui sa Eesti Katseväega lähed vastuollu, siis mis ***** rahvuskonservatiiv Sa reaalselt oled?