Sünnipäevatonn, -tünn ja raamat!

sunnipäevatonn

Mul on täna sünnipäev. Tegin selleks tonni, soovin tünni ja kingin oma raamatu täiendatud trüki “Üks aasta hiljem”. 

Sünnipäevatonn

Kui selles koroonajamas kossusaalid kinni pandi ning ma ei saanud enam teha ka oma teist sportlikku lemmiktegevust ehk jõusaalis ellipsi peal Netflixi vaadata, siis otsustasin õues joosta. 

Aasta alguses kutsus Liis mind Nike Running äpi challengesse, kus on eesmärgiks 2021. aasta jooksul joosta 1202 kilomeetrit. Nädal hiljem juhtusin Eesti korvpallikoondise peatreener Jukka Toijalaga jooksmisest rääkima ja selgus, et me olime suhteliselt ühel pulgal (ca 150km). Jaanuari challnge võitsin mina (204 vs 201), veebruaris oli Jukka parem. Sellest tekkis nägemus, et tegelikult on täiesti reaalne 2021. aasta jooksul isegi 2021 kilomeetrit läbida. See on ju ainult üks maraton nädalas. Või iga teine päev ainult ca 10km. 

Päev enne 41. sünnipäeva täitsin pea pool eesmärgist ehk sain kokku 1000 kilomeetrit

Nädal tagasi täitsin ka teise tuhande, kui Eesti korvpalliplatside kaardile sai 1000 platsi

Sünnipäevatünn

Soovin sel aastal oma sünnipäevaks tünni saada. Sellist korralikku tünni, mida mäletaks aastaid. Sellist tünni, mida saaks korduvalt kuumaks kütta, et uuesti tünni saada. Sellist tünni, et ka lastel oleks lõbus.

Kuna korralik tünn on suur tegemine, siis otsustasin kälimees Martiniga (sünnipäev 9. juunil), et paneme käed koos külge ja teeme Orissaare Veterinaarravilasse aastaringsed vesiravi võimalused. 

Loomaarst

Reigo Kimmel

Tünn

Näidis Saaremaa metsa tagant

Hingedoktor

Martin Arula

Kui soovid meile sel aastal sünnipäevaks miskit teha, siis kõige parem on teha tünni. Ehk aita kaasa, et tulevikus saaksid ka ise tünni. 

Tee sünnipäevakink oma valitud numbriga aadressile: 

  • EE192200221054458128 Reigo Kimmel
  • EE302200221002197240 Martin Arula

Kõik panuse teinud patsiendid saavad kirja tünnile graveeritavale digiregistratuurile, mis tulevikus tagab võimaluse raviprotseduuridele aeg kiiremini kirja panna. Aja broneerimine: reigo@kimmel.ee / 511 3653 või arultz@gmail.com / 5686 3460 

“Kedagi ei unustata…” ÜKS AASTA HILJEM

Eelmisel aastal andsin oma juubeliks välja raamatu “Kedagi ei unustata, midagi ei mäletata. Üks mees, mitu lugu”, mille kirjutamisega läks neli aastat. 

41. sünnipäeva puhul otsustasin välja anda raamatu täiendatud trüki “Kedagi ei unustata, midagi ei mäletata. Üks aasta hiljem“. Kogusin neli tundi mõtteid, täiendasin lugusid ning parandasin ja lisasin kirjavigu.

Põhjust oli, sest viimase aasta jooksul olen teinud kolm maratoni – ühe joostes, teise kanuuga ja kolmanda suuskadel. Kõik loomulikult korvpalliga ehk sedasi, mida võistluste juhendid just otseselt ette ei näinud ega soovitanud. Võibolla jõuan kunagi ka versioonini “Kakskümmend aastat hiljem”, aga loodetavasti saan juba järgmisel aastal rohkem täiendusi lisada kui vaid viimase aasta koroonamängu tulemused.

Selle aasta sünnipäevaraamat on vaid e-kujul ja minu kingitusena kõigile tasuta lugemiseks! 

Reigo Kimmel raamat 2021