Tallinna Maratoni kolmas koht 2021

Olen septembri esimese kolme päevaga jooksnud 42,2km (Strava andmetel isegi 43,2km), täitnud sellega esimeste osalejate seas Tallinna Maratoni virtuaalse maratoni kombo ning esimest korda Eesti spordi ajaloos jõudsin ajutiselt Tallinna Maratoni 42km ühe versiooni lõpetajate esikolmikusse, meeste arvestuses hetkel isegi hõbedale.

Tallinna Maratoni kolmas koht 2021

Loomulikult tuleb seda saavutust võtta sportliku huumoriga, sest ükski normaalne inimene ei viitsi maratoni septembri esimese kolme päevaga virtuaalselt läbi joosta, kui tegelikult on võimalik Tallinna maraton, poolmaraton või 10km jooks 11.-12. septembril 2021 läbida võistlustingimustes

Eelmisel aastal otsustasin juba 1. septembril, et jooksen ühe korraga täispika maratoni ja loogiline, et korvpalliga. Ka siis oli mõte ajutiselt virtuaal-esikolmikusse tulla, kuid selleks ajaks kui ma lõpetasin, oli 5 inimest juba tulemused kirja saanud. Aga eelmisel aastal jäi Tallinna Maraton ka normaalsel kujul ära.

Oleks võinud ka sel aastal, kuna vähemalt hetkel ei ole üksi täispika maratoni läbinud virtuaaljooksja tulemust kirja saanud, sest spordis ei ole tähtis mitte võit, vaid esikoht! 🙂 

Tegelikult ei pea jooksuharrastuseks üldse mingist võistlusest osa võtma, kuid mõni virtuaalne challenge võib veidi motivatsiooni juurde anda. Üks on tehtud, kuid #2021km finišini on veel mitu kuud aega.