Kesklinnas vali Kimmel

[vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_single_image image=”7779″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]

Tänasest saab valida. Kui Sinu elukoht on kesklinnas, siis vali 969 – Reigo Kimmel.

Reigo Kimmel lubab, et:

Ma tegelen sellega, et Tallinn saaks Euroopa Spordipealinnaks 2022. Seda ka sisuliselt.

Linnavolikogu seinte vahel toimuv jõuab sealt väljapoole. Iga raisatud minut anektootide rääkimiseks või muuks ajatäiteks saab järgmiseks päevaks video väljavõtte koos kommentaaridega. Sealhulgas:

Tallinna linnavolikokku tuleks valida inimesed, kes valituks ostutes selle töösse ka panustavad, kes suudavad süveneda eelnõudesse ja esitada asjatundlikke küsimusi ning kelle ainus eesmärk ei ole vait olla ja etteöeldud nupule vajutada.

Igas valimisnimekirjas on teravaid kriite ja nüridaid pliiatseid, lihtsalt mõnes pinalis on ülekaalus ühed, teises teised. Siiski – ükskõik, mis värvi pinalist oma valiku teed, tee terav valik ja ära vali “pardi logoga pliiatsit” ehk sellist kriiti, millega hiljem ei saa joonistada.

Keda valisid 2013?

Hea valija, kas mäletad, keda valisid 2013. aastal? Kas sinupoolt valitud kandidaat sai valituks? Kui jah, kas ta siis läks volikokku ja kui läks, siis mida ta seal reaalselt tegi?

Kesklinnas vali Kimmel. Luban, et saad järgmise nelja aasta jooksul Tallinna linnavolikogu saadikutest, nende tööst ja volikogu otsustest väga sisuka ülevaate. Valimised on alanud!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_single_image image=”7808″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://eh.valimised.ee”][/vc_column][/vc_row]