Korvpallurid kohalike omavalitsuste valimistel

[vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]

2017. aasta kohalike omavalitsuste valimistel kandideerib kokku 11 807 kandidaati. Korvpallihuvilisena tekkis mõte võimalikult paljud korvpalliga seotud kandidaadid ühte nimekirja lisada.

Kindlasti on paljud allolevast nimekirjast puudu – aita seda täiendada. Saada kandidaadi nimi ja seos korvpalliga: reigo@kimmel.ee

Nagu näha, siis nimekirja lisamisel ei ole (erakondlikke) piiranguid (sulgudes on erakond toodud välja vaid juhul, kui isik on mõne erakonna liige), kuid seos korvpalliga võiks olla suurem, kui vaid see, et “vabal ajal mängin aeg-ajalt ka korvpalli”.

Nimekirjas olevaid isikuid ei tohiks kindlasti eelistada seetõttu, et nad on endised või tänased korvpallimängijad, treenerid või võistluste korraldajad. Tähtsam on ikkagi inimese võimekus midagi kohalikul tasandil ära teha. Samas, mõnele vanale korvpallipeerule või noorele, kes saab nendel valimistel juba 16-aastaselt otsuseid teha, võib see olla üheks kriteeriumiks.

NB: Henri Drell ei kandideeri – ta osaleb Riigi valimisteenistuse noortekampaanias, milles kutsub noori üles valima![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]